DESTKLE'nin sağlayacağı faydalar

Kolay üyelik - Destkle’ye organizasyonunuz hakkında birkaç bilgi ile hızlı ve kolayca üye olabilirsiniz.

Ücretsiz - Üyelik tamamen ücretsizdir.

Yeni bir mecra - Organizasyonunuzu tanıtan bir profil sayfası oluşturabilir, faaliyetleriniz ve projeleriniz hakkında bilgi vererek sayfanızı yeni bir dijital mecra olarak kullanabilirsiniz.

Sınırsız liste - Birçok farklı projeniz veya kampanyanız için aynı anda birçok liste oluşturabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız - Listelere istediğiniz kadar çok ihtiyaç ekleyebilirsiniz.

Sadece ürün - Destkle’nin çalışma prensibi gereği maalesef nakit destek talebinde bulunamazsınız.

Hızlı ihtiyaç ekleme - Geliştirilen özel tarayıcı yazılımları ile ihtiyaç duyulan tüm malzemeler ilgili internet mağazalarından tek tıkla listelere eklenebilecek.

Tüm mağazalardan ekleme - İnternet mağazası olmayan mağazalardan da ürün hakkında birkaç bilgi girerek kolayca ürün ekleyebilirsiniz.

Kolay satın alma - Destekçileriniz ürünleri internet üzerinden hem daha ucuza hem de hızlıca alıp ilgili adrese kolayca gönderilmesini sağlayabilirler.

Sorunsuz lojistik - Ürünler ilgili adrese kargo ile mağaza tarafından (çoğu durumda ücretsiz) gönderileceği için lojistik ile ilgili sorunlarınız azalacaktır.

Şeffaflık - Kampanyalarınız şeffaflaşacağı için hesap verilebilirlik kolaylaşacak ve destekçilerinizin size olan güveni artacaktır.

Etkin kaynak kullanımı - Nakit olarak topladığınız destekleri daha etkin harcama imkanınız ortaya çıkacaktır.

Yeni destekçiler - Organizasyonunuza nakit destek sağlamak istemeyen kişiler kampanyalarınıza bu şekilde katılmayı tercih edebilecek ve destekçi veritabanınız büyüyecektir.

İsraf önleme - Talep ettiğiniz malzemeler istediğiniz miktarda alınacağı için israf önlenmiş olacaktır.

Küçük destek büyük tatmin - Kişiler nispeten küçük destekler sağladıklarında yine de ihtiyaç duyulan şeyleri satın almanın tatminini yaşayabilecekler

İtibar - Organizasyonunuzun tanınırlığı ve imajı gelişecektir.

Hızlı ve başarılı sonuçlar - Listelerinizi sosyal medya üzerinden paylaştığınız zaman destekçiniz olmayan birçok kişiye de ulaşma imkanınız olacak. Beklediğinizden daha kısa zamanda hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

Zahmetsiz operasyon - Platformun raporlama özellikleri sayesinde sağlanan desteklerin takibi kolaylaşacak, organizasyonun operasyon yükü azalacaktır.

 

 

X

Size en kaliteli hizmeti verebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Detaylı bilgi